okulary poprawiające centralne widzenie

Elektroniczne okulary poprawiające centralne widzenie

Utrata wzroku centralnego jest niszczycielskim powikłaniem chorób, takich jak cukrzyca i zwyrodnienie plamki żółtej. Ponieważ widzenie centralne jest odpowiedzialne za ostrość wzroku, jego utrata może poważnie wpłynąć na niezależność i ogólną interakcję ze światem.

seeBOOST to para okularów korekcyjnych poprawiających widzenie centralne. Urządzenie składa się z okularów korekcyjnych z lekkim elektronicznym ekranem zamontowanym na jednej soczewce. Na ekranie wyświetlany jest powiększony i jasny obraz wideo świata. Urządzenie ma automatyczne wzmocnienie kontrastu i regulowane powiększenie w zakresie 1,4-8,0x, a konstrukcja monokularowa oznacza, że użytkownik może nadal naturalnie wchodzić w interakcje podczas rozmów.

Leczenie chorób oczu

Poprawa ostrości wzroku

Jest to lekki ekran elektroniczny, do którego są przymocowane okulary korekcyjne. Na ekranie pojawia się plik powiększony i jasny obraz wideo świata do osoba go nosząca. seeBOOST powiększa to, co masz przed sobą. Plik powiększenie jest regulowane od 1,4 do 8x z a pojedyncze pokrętło. Wszystko inne jest automatyczne, w tym autofokus. seeBOOST pomaga Twojej wizji, dając Ci do tego siłę czytać, widzieć twarze, oglądać telewizję, grać w gry planszowe lub karty i wiele więcej. seeBOOST jest zoptymalizowany dla ta na krótkim i średnim dystansie.

Bateria wystarcza na 6h użycie. Osoby z utratą wzroku z powodu AMD lub z cukrzycą często ma jedno oko, które jest lepsze niż inny seeBOOST poprawia widzenie na lepsze oko. To maksymalizuje dostępne widzenie peryferyjne w obu oczach i pozwala na otwarte i nie tylko doświadczenie przyjazne społecznie. Cena 3490$.


Lekarz Okulista Kraków

Call Now Button